Sağlık

La Denta ve Bursa ‘Hayata Gülümse’ dedi

BURSA (İGFA) – Dt. Meltem Kanat ve Dt. Melda Yıldız tarafından kurulan La Denta Diş Kliniği, misafirlerinin katılımıyla düzenlenen törenle Balat’ta hizmete başladı.

La Denta’nın her türlü diş problemine yönelik ön teşhis ve tedavi uygulamalarının bulunduğunu bildiren Dt.Meltem Kanat, “Hastalarımız, implant tedavisi, kanal tedavisi, diş gıcırdatma tedavisi, diş eti tedavisi, koruyucu diş hekimliği, protetik diş tedavileri, dişler Beyazlatma, “Çocuk diş hekimliği alanında muayenelerini yaptırabilecekler” dedi.

Dt. Meltem Kanat, diş hekimliğinde gerçek teşhis ve doğru tedavinin sağlanmasının yanı sıra mesleklerindeki en güncel eğitim ve tedaviyi de yakından takip ettiklerini belirterek; Ayrıca kullanılan ekipmanların kalitesinin ve dokuya saygılı tıbbi yaklaşımla yapılan işlemlerin hastanın ağız sağlığı açısından önemli olduğuna dikkat çekti.

SAĞLIKLI DİŞLER GÜVEN SAĞLAR

Dt. La Denta’nın “ömür boyu gülümse” sloganına dikkat çeken Melda Yıldız, 10 yılı aşkın kariyerinde hastaların çoğu zaman dişlerinin kötü görünümünden dolayı gülümsemelerini gizlediklerini gözlemlediğinin altını çizdi. Dt. Hoş bir gülümsemenin ve iyi bir diksiyonun, bağ kurarken kendimize güven duymamızı sağlayacak en değerli iki olgu olduğunu belirten Yıldız, hayranlık uyandıran doğanın kendi içinde bir orantı ve simetriye sahip olduğunu belirtti.

“Yaşlandıkça dişlerimiz aşınır, çürür, diş kaybı yaşayabiliriz” diyen Dt. Yıldız, “Çevresel faktörlerden (çay, kahve, sigara ve şeker tüketimi vb.) dolayı dişlerimiz doğal ve estetik görünümünü kaybedebilir. Estetik diş tedavileri ile küçük dokunuşlar yaparak hastalarımıza olumlu bir gülümseme çizgisi kazandırıyoruz. artık rahat gülümsüyorlar, kendilerini daha genç hissediyorlar. Bu nedenle doğru tedaviyle herkesin hayata gülümsemesinin mümkün olduğunu söylüyoruz” dedi.

haberkofcaz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu